» » STAR »

Bitlis'teki yaşlılar ' Hükûmet Kadın' filmini izledi

BİTLİS Belediyesi, kent merkezinde belirlediği 45 yaşlıya 'Hükümet Kadın' filmini izletti. Bitlis Belediye Başkanı AK Parti'li Fehmi Alaydın, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında bu etkinliği yaptıklarını, kendilerin kırmayıp programa katılanların ellerinden öptüklerini söyledi.

Bitlis'teki yaşlılar ' Hükûmet Kadın' filmini izledi

Bitlis Belediyesi'nin 'Yaşlılar Haftası' nedeniyle düzenlediği sinama etkinliğine, Bitlis Valisi Veysel Yurdakul, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Ahlat Kaymakamı Osman Dölek ve Belediye Başkanı Fehmi Alaydın katıldı. Yaşlılar, Tatvan'daki bir sinema salonunda hep birlikte vizyondaki 'Hükümet Kadın' filmini izledi. Belediye Başkanı Alaydın, yaşlıların bu etkinliğe katılmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Alaydın, "Uzun yıllar sinemaya gidemeyen veya hayatı boyunca sinemaya gitmeyen büyüklerimiz var. Bu kapsamda büyüklerimizin bir film izlemelerini arzu ettik. Davetimize katılan büyüklerimizin ellerinden öpüyorum. Birlikteliğimiz önümüzdeki günlerde yapacağımız etkinliklerde devam edecek. Büyüklerimizin buraya gelmesinden dolayı çok sevindik. Bu programla sosyal belediyeciliğin bir yönünü sergilemek istedik.Bu büyüklerimiz için güzel bir anı olacak" dedi.

Haberin Alındığı Kaynak URL»haber.stargazete.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında STAR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.