Nicolas Pepe, Süper Lig deviyle anlaşma sağladı

Fransız gazetesi L'Equipe'in habeirne göre Süper Lig devi, Nicolas Pepe ile anlaşmaya vardı. Habere göre yıldız oyuncu sağlık kontrolünden bile geçti. İşte detaylar...

F5HABER F5HABER
Nicolas Pepe, Süper Lig deviyle anlaşma sağladı

Arsenal'in, 2019 yılında 80 milyon euro'ya imza attırdığı Nicolas Pepe, Türkiye’ye geliyor.

Pepe'yle 1 yıl kalan sözleşmesinin feshetmek isteyen Arsenal, gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. Suudi Arabistan takımlarının da istediği Pepe, Türk deviyle anlaşma sağladı.

ARTETA, PEPE İÇİN ‘AÇIKLANACAK BİR ŞEY YOK’ DEMİŞTİ

Arsenal'in teknik direktörü Mikel Arteta, geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: ‘Hala çözüm arıyoruz ve şu anda menajeri ile oyuncu ve kulüp arasında çok fazla iletişim var ancak şu anda açıklanacak bir şey yok.’

28 MAÇA ÇIKTI

Geçtiğimiz sezon kiralık olarak geçirdiği Nice ile 28 resmi maça çıkan Nicolas Pepe bu karşılaşmalarda 8 gollük katkı sağladı.

L'EQUIPE: BEŞİKTAŞ, PEPE’YLE ANLAŞTI

Fransız L’Equipe’in haberine göre Beşiktaş, Nicolas Pepe ile anlaşma sağladı. Habere göre yıldız oyuncu dün Beşiktaş için Paris’te sağlık kontrolünden bile geçti.

ÖNCE F.BAHÇE YA DA BEŞİKTAŞ DEDİ

Haberi duyuran muhabir Loic Tanzi attığı tweette  'Her ne kadar başlangıçta reddetmiş olsa da Nicolas Pepe Türkiye'den gelen teklifi kabul etti. Şu anda Paris'te tıbbi muayenesi yapılıyor. Ya Beşiktaş'a ya da F.Bahçe'ye taahhüt verecek' ifadelerini kullandı.

'BEŞİKTAŞ İLE ANLAŞMA SAĞLADI'

Fakat Tanzi daha sonra L'Equipe'in sitesine girilen haberde Pepe'nin sadece Beşiktaş ile anlaşma sağladığını iddia etti. 

SONRAKİ HABER