Fenerbahçe'de Trabzonspor maçı öncesi flaş Gökhan Gönül kararı!

Göztepe deplasmanına hazırlanan Fenerbahçe’de tecrübeli isim Gökhan Gönül'ün durumu belirsizliğini koruyor. Durumu çok ciddi olmasa da gelecek hafta oynanacak Trabzonspor maçı da büyük önem taşıyor.

Takip et

Fenerbahçe, pazar günü Göztepe ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Fenerbahçe’nin yeni transferi Yunan futbolcu Dimitris Pelkas, takımla ilk antrenmanına çıktı.

Milli takım kamplarından dönen Altay Bayındır, Nazım Sangare, Marcel Tisserand, Ozan Tufan, Ömer Faruk Beyaz ve Mame Thiam ise idmanda yer aldı.

Perotti koşuyla tamamladı

Yeni transfer Diego Perotti ise koşuyla idmanı tamamladı. Garry Rodrigues de kasık ağrısı şikayeti nedeniyle antrenmana katılmadı.

Gökhan Gönül belirsizliği

Fenerbahçe’de Göztepe maçı için geri sayıma geçilirken, zorlu deplasman öncesi Gökhan Gönül’ün durumu belirsizliğini koruyor.

Üst adelesinde sertleşme olan tecrübeli sağ bek takımdan ayrı şekilde çalışmalarını sürdürüp tedavisini oluyor. Durumu çok ciddi olmasa da gelecek hafta oynanacak Trabzonspor maçı da büyük önem taşıyor.

Bu nedenle Gökhan’ın iyileşse bile riske edilmemesi veya maça kulübede başlaması gündemde. Gökhan’ın oynamaması durumunda yerine yeni transfer Nazım Sangare forma giyecek.

Ligin en önemli sağ beklerinden olan ve birçok takımın gündemine gelen milli yıldız Sangare’ye güven tam. Sangare’nin Gökhan’ın alternatifi olarak oynama ihtimali içinse yetkililer, “Biz bu takımı bunun için kurduk. Her maçın ve puanın şampiyonlukta büyük önemi var” ifadesini kullandı.

SONRAKİ HABER