» » SİVİLMEDYA »

Önder Aytaç'a cemaatin gazetesinden bitirici darbe!

Başbakan Erdoğan'a küfreden eski Polis Akademisi öğretim üyesi Önder Aytaç'a en sert tepki bugün Zaman'dan geldi. Ahmet Turan Alkan, Aytaç'a öyle bir çaktı ki, bu yazıdan sonra "cemaat" içinden de küfürbaz hocaya karşı tavır koyulduğu anlaşıldı.

Önder Aytaç'a cemaatin gazetesinden bitirici darbe!

“Başbakan bunu hak etmemişti” başlıklı yazısında Alkan, “O kelimelerin savunulacak, tevil edilecek tarafı yok.” dedi.

Aytaç'la arkadaşlık hukuku olmasına rağmen, kendisini eleştirmek zorunda olduğunun altını çizen Alkan, “Başbakan'a muhalefeti, her hâl ü kârda savunulabilir, nâzik bir çerçevede kalabilseydi; keşke eleştirenle eleştireni, günün birinde karşılaştıklarında yine selamlaşacak, en azından hal-hatır soracak derece bir insânî mesafe aralığının muhafazasına dikkat gösterilmiş olsaydı.” dedi.

Alkan, “Hayır, Başbakan'ı eleştirmenin de üslûp sınırları var; bu kadarını haketmiyor doğrusu.” diyerek Aytaç'a çok ağır bir uyarıda bulundu.

“Önder Aytaç'ın resmen hakaret şeklinde yorumlanabilecek sözlerini ve tabiatından gelen aşırı heyecanını hoş görmek mümkün değil.” diyerek bitirici darbeyi indiren Alkan, küfürbaz hocanın Başbakan'a hakaretlerinin ne kadar haksız olduğunu da bizzat cemaatin gazetesinden ilan etti.

Alkan'ın yazısı için TIKLAYIN

Öte yandan Önder Aytaç Muhafazak Medyanın önemli adreslerinden biri olan Samanyolu TV programcısı olarak ta görev yapıyordu. Şimdi gözler Samanyolu TV 'ye çevrildi. Acaba yaşanan bu sknadaldan sonra Samanyolu TV nasıl bir tavır alacak?

İLGİLİ HABER

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.sivilmedya.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında SİVİLMEDYA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat