» » SİVİLMEDYA »

Mustafa Mutlu'dan Altaylı'nın karizmasını çizdiren sorular!

Habertürk TV'deki Teke Tek programına çıkardığı Levent Kırca ile tarihe geçecek bir rezil programa imza atan Altaylı'nın karizması fena çizildi. Altaylı'ya bugün başka bir "küfürbaz", Vatan yazarı Mustafa Mutlu da fena vurdu.

Mustafa Mutlu'dan Altaylı'nın karizmasını çizdiren sorular!

Habertürk TV'deki Teke Tek programına çıkardığı Levent Kırca ile tarihe geçecek bir rezil programa imza atan Altaylı'nın karizması fena çizildi.

Küfür ve hakaretlerin havada uçuştuğu programla büyük tepki toplayan Altaylı'ya bugün başka bir “küfürbaz”, Vatan yazarı Mustafa Mutlu da fena vurdu.

“Dinsizin hakkından imansız geldi” durumu da ortaya çıktı.

Mutlu Altaylı'ya şunları sordu:

“Fatih Altaylı, Teke Tek programında Levent Kırca'nın, 'Silivri'deki gazeteci arkadaşlarını ziyarete gittin mi?' sorusuna öfkelenerek, 'Hayır gitmedim, gitmeyeceğim de, ben sivil toplum örgütü müyüm?' diye cevap verdi. Sorum kendisine;

28 Şubat döneminde Tansu Çiller'i protesto etmek için araç konvoyu yapıp Yeniköy'deki yalısının önünden korna çalarak geçerken veya Bakırköy Özgürlük Meydanı'nda hükümete karşı gösteriler düzenlerken sivil toplum kuruluşu üyesi miydin?”

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.sivilmedya.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında SİVİLMEDYA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.