» » SİVİLMEDYA »

Mehmet Yılmaz rezil oldu

Medyanın "etekli kalemşörlerinden" Hürriyet yazarı Mehmet Yakup Yılmaz, bugün baltayı fena taşa vurdu. Yılmaz, kendisini de gazetesini de rezil rüsva etti.

Mehmet Yılmaz rezil oldu

“Bülent Arınç’ın ‘derin’ tarihi ve malum sorular” başlıklı yazısında Yılmaz şöyle yazdı:

“Derin Tarih ismiyle yeni bir dergi yayımlanmaya başladı, yayıncılarına başarılar dilerim. Derginin birinci sayısının kapağında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın bir fotoğrafı yer alıyor. Henüz ‘tarihi bir kişilik’ olmadan bir tarih dergisine kapak olmayı başardığı için Arınç’ı da kutlarım. Derginin kapağında Arınç’ın fotoğrafını ve üzerinde de ‘Derin Tarih’ yazısını görünce ‘tamam’ dedim kendi kendime ‘bir sır daha çözülüyor’!”

Oysa Derin Tarih’in kapağında Bülent Arınç falan yoktu. Dergini kapağında “Kazım Karabekir” vardı.

Peki Arınç nereden çıktı?

Derin Tarih’in tanıtım toplantısında, Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak Bülent Arınç'a, üzerinde Arınç'ın “Geçmişimize sahip çıkarak, geleceğimizi şekillendiriyoruz” sözünün yazılı olduğu 'Derin Tarih' dergisinin kapak fotoğrafının yer aldığı bir tablo hediye etmişti.

İşte Yılmaz’ın da Derin Tarih’in kapağı sandığı oydu. Oysa o bir tabloydu.

“Etekli kalemşör” Yılmaz her nasıl olduysa dersini yine iyi çalışmadı ve böyle rezil oldu.

ARINÇ'A HEDİYE EDİLEN TABLO ŞU:

İŞTE GERÇEK KAPAK:

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.sivilmedya.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında SİVİLMEDYA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.