Şişli'de Togg'a yoğun ilgi

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili Togg’a Şişli’de vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Togg ile vatandaşları selamlayan AK Parti Milletvekili Sevan Sıvacıoğlu, “Sıramız gelirse bizim de olacak. Çok güzel ve rahat. Herkes bir Togg sahibi olmak istiyor” dedi.

Şişli'de Togg'a yoğun ilgi - Sayfa 1

28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti İstanbul 2’nci Bölge Milletvekili Sevan Sıvacıoğlu, Şişli’de Togg ile vatandaşları selamladı.

Şişli'de Togg'a yoğun ilgi - Sayfa 2

Vatandaşlar Togg’a yoğun ilgi gösterip, araca binerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Togg’un direksiyonuna geçerek Şişli’yi mahalle mahalle dolaşan Sıvacıoğlu, 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

Şişli'de Togg'a yoğun ilgi - Sayfa 3

“İnsanların ilgisini çok yoğun görüyorum”
Direksiyon başında konuşan AK Parti Milletvekili Sevan Sıvacıoğlu, “Çok güzel ve rahat. İçerisi ferah. Ben Togg’un Gemlik’teki açılışına katılmıştım. Oturma fırsatı bulmuştum. Şimdi böyle Şişli’nin yollarındayız. Yerli ve milli otomobilimiz çok yakışmış. Vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Etraftan insanların, gençlerin, hanımefendilerin, beyefendilerin ve çocukların ilgisini çok yoğun görüyorum. Herkes bir Togg sahibi olmak istiyor. Ne kadar güzel” şeklinde konuştu.

Şişli'de Togg'a yoğun ilgi - Sayfa 4

“Sıramız gelirse bizim de olacak”
Tam bir aile arabası olduğunu ifade eden Sıvacıoğlu, “Sıramız gelirse bizim de olacak. Özellikle elektrikli araç anlamında destekliyorum. Artık enerjinin bu şekilde kullanılması lazım. Diğer türlü egzozun zararları var. Ben de bir doktorum. Kapalı otoparkta arabanızı çalıştırdığınızda genziniz tıkanıyor. Bunda öyle bir şey yok. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.