» » SICAK GÜNDEM »

Sarıgül'den vatandaşa tokat- VİDEO

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, Trabzon Günleri'nde konuşurken Başbakan'ı eleştirince yuhalandı. Sarıgül, kendisine tepki gösteren Mustafa Suver isimli emekli bir vatandaşı tokatladı

Sarıgül'den vatandaşa tokat- VİDEO

Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen 'Feshane 2014 Trabzon Günleri' etkinliğine CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül protestosu damga vurdu. Etkinlikte konuşma yapan Sarıgül'ün sözlerini yuhalamalarla kesen vatandaşlar, hep bir ağızdan Recep Tayyip Erdoğan sloganları attı. Salonda 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganları atılırken, Sarıgül'ün konuşmaları 'yuh' sesleriyle duyulmaz oldu. Sarıgül konuşmasını yarıda kesip kürsüden inmek zorunda kaldı.
O AN KAMERALARCA KAYDEDİLDİ
Sarıgül sahneden çıkış kapısına doğru ilerlerken protesto eden vatandaşa tepkisi sert oldu. Başbakan'ı eleştirdiği için protesto edilen Sarıgül salondan çıkarken orada bulunun bir vatandaşa vurma anı kameralarca kaydedildi. Sarıgül'ün moralinin bozukluğu da objektiflere yansıdı.
Eleştirilere epeyce bozulduğu görülen Sarıgül, kamerayı görünce zoraki gülümsemeye çalıştı. 28 Şubat 2014 günü başlatan ve dün sona eren Trabzon Günleri'nde tepki gören Sarıgül'ün protesto edilmemiş gibi sosyal paylaşım sitesi Twitter'da verdiği mesaj da şaşırttı.
İLGİDEN MEMNUN KALDIM
Sarıgül'ün protestonun ardından Feshane'yi terkettiği belirtilirken, protestocu Trabzonlular 'Trabzonlular Başbakan'a laf söyletmez. Söyleyenler de ağzının payını alır' yorumunda bulundu.
Korumaları da darp etti
Mustafa Sarıgül'ün darp ettiği emekli Mustafa Suver isimli vatandaş, maruz saldırıyı zorbalığı Yeni Şafak'a anlattı. Kalp hastası olduğunu ve kısa bir süre önce by-pass operasyonu geçirdiğini belirten Suver şunları kaydetti:
SANA LİDERİN HIRSIZ DEDİ
CHPliler Feshane'ye girdikten sonra 'Başbakan Sarıgül, Hırsız Tayyip' şeklinde slogan attı. Ben de tepki gösterince CHPli bir bayan bana hakaret etti. Bayan bana hakaret edince polis beni geri çekti. Diğer standın arkasından dolaştım. Bu sefer Sarıgülle karşı karşıya geldik. O'na 'Esas hırsız sizsiniz. Siz benim liderime hırsız diyemezsiniz. Senin liderin sana hırsız dedi sen şimdi el aleme saldırıyorsun' diye tepki gösterdim. Sarıgül önce elimi tutarak sıkmaya başladı.Sonra kafama vurdu. İşte izi belli. Sonra da korumaları da saldırdı. İki koruması benim ellerimi arkaya doğru bağlayarak biz memuruz dedi. Onların memur olmadığı belliydi. Daha sonra polisler araya girdi. Olayın ardından polisler beni çembere aldı. Davayıcım dediğim halde beni karakola götürmediler. Sarıgülle bir derdim yok. Ancak Başbakan'a hırsız diye slogan atılınca kendimi tutamadım.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.sicakgundem.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında SICAK GÜNDEM internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat