Show TV bombayı patlattı: Tolga Sarıtaş'ın Haluk Bilginer sınavı

Show TV sezon ortasında bomba bir diziyle reyting savaşına yeni bir cephe açıyor. İlk fragmanıyla merak uyandıran "Baba" için sayılı günler kaldı. Çok değil daha geçen sene "Arıza"ya bağlayan Tolga Sarıtaş bu kez "Baba" ile Haluk Bilginer'e kafa tutacak. İlk fragmanda bilge sözleriyle merak uyandıran dizi belliki yürekleri yakacak.

Show TV bombayı patlattı: Tolga Sarıtaş'ın Haluk Bilginer sınavı - Sayfa 1

 Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın rol aldığı "Baba" dizisi merakla bekleniyor. Ay Yapım imzalı proje ekrana gelmek için gün sayıyor.

124
Show TV bombayı patlattı: Tolga Sarıtaş'ın Haluk Bilginer sınavı - Sayfa 2


Muhteşem Yüzyıl'da "Şehzade Cihangir" karakteriyle seyircinin gönlüne taht kuran Tolga Sarıtaş, oyunculuk serüvenine Haluk Bilginer ile oynayacağı "Baba" dizisiyle devam ediyor.

224
Show TV bombayı patlattı: Tolga Sarıtaş'ın Haluk Bilginer sınavı - Sayfa 3

Tolga Sarıtaş'ın Show TV macerası yeniden başlıyor

Hatırlayacağınız üzere Show TV ekranında izleyicilerle buluşan Arıza dizisinin final yapması birçok dizi hayranını üzmüştü. Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan ikilisinin etkileyiciliği de çok konuşulmuştu.

324
Show TV bombayı patlattı: Tolga Sarıtaş'ın Haluk Bilginer sınavı - Sayfa 4

"Ali Rıza" karakteriyle çok sevilen Tolga Sarıtaş, duayen bir isimle yeniden Show TV ekranlarına dönme hazırlığında. Ünlü oyuncu, Ay Yapım imzalı "Baba" dizisinde usta oyuncu Haluk Bilginer ile başrolde buluştu…

424