Şevval Şahin dayanamayıp isyan etti!

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, zayıflığı hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi. "Size anormal geldiği için kilo almayacağım" diyen Şahin, "Saçma yorumlarınız ve mesajlarınızdan bir tık bıktım diyebilirim. Ben aşırı uzun, ince bacaklarımı çok seviyorum. Beni Şevval yapan da size göre anormal olan vücudum" ifadelerini kullandı

Paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren Şevval Şahin, önceki gün objektif karşısına geçti. Kahverengi taytı ve siyah deri ceketi ile poz veren Şahin, yeni fotoğraflarını, "Mükemmel pazar' diyebiliriz" sözleriyle yayınladı.

"KİLO AL!"

22 yaşındaki ünlü model, paylaştığı son karelerle sosyal medyada tartışma konusu oldu. Takipçileri Şahin'in bacak boyuna ve zayıflığına takıldı. Kullanıcılar, ünlü modele, "Biraz kilo al, aşırı zayıf görünüyorsun" şeklinde yorumlarda bulundu.

"BIKTIM!"

Ardından zayıflığı hakkında yapılan ağır eleştirilere yanıt veren Şevval Şahin, konuyla ilgili yeni bir paylaşım yaptı.

Ünlü model, "Hayır, size anormal geldiği için kilo almayacağım. Sizin saçma yorumlarınız ve mesajlarınızdan bir tık bıktım diyebilirim. Yorum silip, block etmekten (engellemek) de çok sıkıldım. Siz hangi kiloda mutluysanız öyle olun, başkalarının kilosuna karışmak ne? Sanki sosyal medyada ideal güzellik kavramı yokmuş gibi bir de kadınlardan hala body shaming (vücudu aşağılama),cyber bullying (siber zorbalık) görmek çok üzücü. Hem equality (eşitlik) diyorsunuz hem de Instagram'da popüler hesapları yargılamaktan çekinmiyorsunuz. Yazık! Ayrıca ben aşırı uzun, ince bacaklarımı çok seviyorum. Beni Şevval yapan da size göre anormal olan vücudum. Yes I'm an Avatar. I love it. (Avatar’ım, bunu seviyorum) Tabii ki her zaman pozitif mesaj atanları da görüyorum. Hep unuttuğumu, görmediğimi sanmayın" dedi.

"SEVMİYORSANIZ PROFİLİMDE NE İŞİNİZ VAR?"

Şahin, daha önce kilo eleştirilerine, "Bazı yorumları okuyorum ve hayretler içindeyim gerçekten. Bunları nasıl mantıklı bulup, yazabiliyorsunuz anlamıyorum. Yok 'Yakıştı mı?', yok 'Vücudunu sergilemekten ne anlıyorsun?'... Size ne! Gerçekten size ne... Bali'deyim, yazlık bir yerdeyim. Ajansım için bikinili fotoğraf çekimi yaptım. Daha da çok yapacağım" cevabını vermişti.

Ünlü manken, "Kışlık görünümlerle mi Bali'de fotoğraf çekimi yapayım? Sevmiyorsanız, yanlış buluyorsanız profilimde ne işiniz var? Fitim, böyle sağlıklı hissediyorum. Benim vücudum böyle, istesem de zaten kilo alamam. Kilo almayacağım." ifadelerini kullanmıştı.