» » F5HABER »

Dört adımda selülitlere, çatlaklara ve sivilcelere elveda

Sadece üç haftada selülit, çatlak, sivilce ve cilt lekelerinizden kurtulduğunuzu hayal edin.. "Nicole Kidman Mucizesi" olarak bilinen bir ürün bu hayalinizi gerçekleştirebilir. Hem de 3 hafta gibi kısa bir sürede.

Dört adımda selülitlere, çatlaklara ve sivilcelere elveda

Hangi Kadın Çekici Bacaklara Sahip Olmak İstemez ki?

Nicole Kidman'ın da bu ürünü keşfedip kullanmaya başlamasından sonra ürün tüm dünyada satış rekorları kırmaya başlayan Coco Blanc Coffee isimli ürünü 1 ay süren kullanımımdan sonra siz değerli okuyucularıma bu ürünün başarılarından söz etmek istedim.

Selülit sorunu tüm kadınların korkulu rüyası olduğu halde hala kesin bir tedavisi bulunamamıştır. Durum böyle olunca da kadınlar doğum sonrası çatlaklarından, vücutlarında kilo alıp vermeden kaynaklanan çatlaklardan ve deformasyona bağlı olarak oluşan selülitlerden nasıl kurtulacaklarını bir türlü çözememektir. Ancak son zamanlarda yapılan çeşitli araştırmalar sonucunda kahvenin cilt üzerinde ciddi anlamda onarıcı etkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Hatta bir çok cilt bakımı uzmanı evde içilen kahve telvesinin atılmamasını ve kadınların bunu ciltlerinde değerlendirmeleri gerektiğini televizyonlarda söylemeye başladı.

Peki Kahvenin Cilt Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Kahvenin cilt üzerindeki mucize etkisini keşfeden Avustralyalı bilim adamları cilt sorunu yaşayan bayanların imdadına koştu ve tamamen doğal bir karışım meydana getirerek çatlak, selülit, sivilce ve cilt lekesi gibi sorunları ortadan kaldırmayı hedeflediler. Hedeflemiş oldukları bu amacı başarıyla yerine getiren Avustralyalı bilim adamları kahvenin bileşenlerinde yer alan kafeinin sadece uyku üzerindeki etkisini değil aynı zamanda cilt üzerindeki etkisini de keşfettiler. Kahve içerisinde yer alan kahve asitleri de bacaklardaki portakal kabuğu görünümüne neden olan düzensiz yağların yakılmasında etkili olduğunu gören uzmanlar, kahve asitinin etkisini hindistan cevizi, jojoba, kantaron, tatlı badem ve portakal yağı gibi birbirinden farklı doğal maddelerin asidindeki enzimler ile de güçlendirmişler. Ayrıca kahvenin selülit üzerindeki bu etkisini kadim zamanlardan kalma yağlar ile de birleştirerek çatlak, sivilce, cilt lekeleri ve selülit tedavisinde son derece etkili olan Coco Blanc Coffee isimli hızlı etkili, mucizevi bir ürün ortaya koymuşlar.


1.Zeytinyağı Dokunuşu

Antik Yunandan bu yana güzellik iksiri olarak kullanılan zeytinyağının içerisinde bulunana ve ph dengesini bozmayan yağ asitleri, cilt üzerinde iyileştirici bir etki oluşturarak cilt görünümünün daha pürüzsüz ve kusursuz olmasını sağlamaktadır. Ayrıca macadamia yağı, tatlı badem yağı, portakal yağı gibi organik maddelerle de desteklenen ürün cildinize yepyeni bir pürüzsüzlük katacak.

2. Hindistancevizinden Gelen Mucize

Hindistancevizi sahip olduğu bir çok değerli vitamin ve minerallerle cilt dokusunu pürüzsüzleştirdiği gibi besleyerek daha da canlı bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Üstelik ilaç sanayisinde iyileştirici etkisiyle kullanılan hindistancevizi, güzellik dünyasının da vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

3. Jojoba İksiri

Çöl bitkisi olarak bilinen jojoba bitkisi, sıcak ve kurak iklimlerde yetişmesine rağmen cilt üzerinde nemlendirici ve onarıcı bir etkiye sahiptir. Bu kadar mucizevi bir bitki olması sebebiyle şu an bir çok ülkede özel olarak yetiştirilmeye başladı.

Kusursuz Bir Cilt için Coco Blanc Coffee

Selülit, cilt çatlakları, lekeler ve sivilce tedavisi iyileştirilmesi en zor olan cilt problemlerinden olduğu için bu sorunların tedavisi için kadınlar bir çok pahalı kozmetik ürününe milyonlarca para harcamakta. Üstelik bu sorunların tedavisi kimi zaman can yakıcı uzun tedavi seansları da içermektedir. Oysa ki bu sorunların çözümü bu kadar pahalı, uzun süreli ve can yakıcı olmamalıdır. Coco Blanc Coffee uygun fiyatı, üç hafta gibi kısa bir sürede etki göstermesi ve tamamen doğal ürünlerden oluşmuş masaj yaparken keyifle uygulayabileceğiniz yapısıyla yukarıda saydıklarımızın tamamına cevap verebilmektedir.

Haftada üç gün düzenli olarak kullananların ciddi anlamda cilt problemlerinden kurtulduğunu resmi sitesinde görsel olarak gözler önüne seren firma, kullanıcılarının cilt problemlerinin birinci haftası ile üçüncü haftası arasındaki gözle görülür farkı paylaşarak ürüne olan güven duygusunu da arttırmaktadır. Selülitler üzerinde %93, çatlaklar üzerinde ise %91 oranında fayda sağlayan ürün, aynı zamanda geçmeyen ergenlik sivilcelerine de fayda sağlayarak gençlerini de hayatlarının kabusundan kurtarmaktadır.


Coco Blanc Coffee Nasıl Uygulanır?

Avustralya'da üretilen ve Avustralya garantisi sunan Coco Blanc Coffee'nin kullanımının basit olması da ürünü farklı kılan bir başka ayrıcalık. Sadece dört adımda cilt üzerindeki çatlaklara ciddi anlamda bir onarım sağlamaktadır.


Birinci Adım
Coco Blanc Coffee'yi paketi açıp içinden bir avuç karışım almanız,

İkinci Adım
Almış olduğunuz bir avuç ürünü sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulamanız,

Üçüncü Adım
Ürünü masaj yaparak uyguladıktan sonra on, on beş dakika kadar beklemeniz

Dördüncü Adım
Hiçbir duş jeli veya şampuan kullanmadan durulamanız yeterli. Bu uygulamayı haftada üç kez tekrarladığınız takdirde cilt çatlaklarınızda, selülitlerinizden ve sivilcelerinizden dört adımda ebediyen kurtulmuş olacaksınız ki bütün bir ömrü sahip olduğunuz bu cilt problemleriyle geçirmek istemezsiniz.

Ürüne sahip olmak içinse Coco Blanc Coffee resmi sayfasına giriş yapıp ürün talebinde bulunmanız ya da sosyal medya hesaplarında ürüne ulaşarak sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Ürününüz hızlı kargo ile en kısa sürede elinize ulaştığında ise size sadece pürüzsüz cildinizin keyfini çıkartmak kalacaktır. Siteye nasıl ulaşacabileceğiniz hakkında da bir link verebilirim;

Türkiye Resmi Satış Sitesi >>> http://www.cocoblanccoffee.com

Tüm okuyucularımıza sağlıklı günler dileriz.