» » SACİT ASLAN »

Zahide Yetiş programında Mehtap'a yapılan ayıp!...

Mehtap Yılmaz, konuk olduğu canlı yayında dakikalarca bekletilince tepki gösterdi!...

Zahide Yetiş programında Mehtap'a yapılan ayıp!...

Popstar yarışmasıyla adını duyuran başarılı ses sanatçısı Mehtap Yılmaz bugün Zahide Yetiş'in atv'de yayınlanan programına konuk oldu.

Yıllardır ekranda sunduğu programlarla beğeniyle izlenen Yetiş, takındığı tavırla konuğu Mehtap Yılmaz'a büyük ayıp etti!

Mehtap Yılmaz program bitmeden kendisine bir anda veda eden Zahide Yetiş'e "Ben her zaman açık sözlüyümdür. Ben bu programa konuk geldim baya bir bekletildim. Bu programa ilk ve son konuk oluşum. Ben hayatımda hiç böyle bir şey görmedim..." şeklinde tepki gösterirken canlı yayın ekibi ard arda girdikleri teaserlarla da sevilen şarkıcıyı susturmayı tercih etti.

Girilen teaserların ardından Yetiş kendisini savunmak yerine takındığı tavrı sürdürerek Popstar Mehtap'ın ardından "15 dakika... Ben bir şey söylemiyorum... Beni bilenler bilir ne kadar saygılı ve sevgili olduğumu" diyebildi...

Yılmaz programdan sonra Twitter hesabına kendisine yakışan nezakette bir not düşerken, izleyicilerden gelen tepki aynıydı... "Zahide Yetiş'e yakışmadı..."

İşte Zahide Yetiş'in takındığı garip tavıra Mehtap Yılmaz'ın tepkisi...

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!...


Haberin Alındığı Kaynak URL»www.sacitaslan.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında SACİT ASLAN internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.