» » SACİT ASLAN »

KATS Sahne Açıldı

Şehrin yeni sanat mekanı KATS Sahne Açıldı...

KATS Sahne Açıldı

Usta sanatçı Kamuran Akkor ile Onur Şenay'ın ortak projesi olan KATS Sahne açılışını yaptı.

Gayrettepe'de yer alan KATS Sahne iki katlı ve bağımsız bir sanat merkezi olarak hizmet veriyor.

İki katlı mekanın giriş katı kafe, üst katı ise tiyatro ve konser alanı. Kamuran Akkor, Onur Şenay ve Menekşe Uçaroğlu'nun ev sahipliğini yaptığı açılış gecesinde Müge Anlı, Kadri Erçetingöz, Sarı Şeker Sema, Pamela Spence, Sibel Gökçe, Kıvanç Terzioğlu ve Levent Can gibi isimler ve çok sayıda davetli katıldı.

Yılların sanatçısı Kamuran Akkor'un aynı zamanda koro eğitimi verdiği mekanda, Onur Şenay ve Ümit İlban oyunculuk eğitimi veriyor. Mekanda ayrıca dans, kılıç, gitar gibi sanat eğitimleri de veriliyor.

KATS Sahne aynı zamanda kendi prodüksiyonlarını sahnelemek isteyen tiyatro ve müzik yapımlarına da açık.

KATS Sahne 8 Aralık Salı akşamı ‘Aşk Listesi' oyununun prömiyerini yapacak. Norman Foster'ın yazdığı Özdemir Çiftçioğlu'nun yönettiği oyunun başrollerini Pamela Spence, Onur Şenay ve Ümit İlban paylaşıyor. Menekşe Uçaroğlu'nun çevirisini yaptığı oyunda, kadın ve erkek üzerine eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir hikayeyi anlatılıyor.

KATS Sahne hakkında www.katssahne.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.sacitaslan.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında SACİT ASLAN internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.