» » SACİT ASLAN »

İzzet Yıldızhan 'Sevgilim'i kliplendirdi

Türk Halk Müziği'nin ünlü yorumcusu İzzet Yıldızhan üç yıl suskunluktan sonra yeni albümü "Sevgilim"i Yıldızhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkardı.

İzzet Yıldızhan 'Sevgilim'i kliplendirdi

İşte "SEVGİLİM"

İzzet Yıldızhan'a sarışın Sırp sevgili…


Turizm sektörüne yaptığı yatırımlar nedeniyle yeni albümünün geciktiğini ifade eden İzzet Yıldızhan 2013 yılının son günlerinde tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü türkücü, albüme adını veren ‘Sevgilim' şarkısına, Murad Küçük yönetiminde klip çekti.

Ayrıldıktan sonra kavuşamayan iki sevgilinin dramatik aşk öyküsünü anlatan klip iki günde iki ayrı mekanda çekildi. Zekeriyaköy'de bir villa da ve Beykoz Kundura Fabrikası'nda kurulan dev platoda çekildi. Yaklaşık 48 saat süren ve film tadında yapılan çekimlerde Yıldızhan oyunculuk performansıyla yönetmen Murad Küçük'ten sık sık övgüler aldı.

YILDIZHAN'A SIRP GÜZELİ ANJA EŞLİK ETTİ

İzzet Yıldızhan'ın yeni albümünün ilk klibi ‘Sevgilim'de Sırbistan'dan özel olarak gelen manken Anja Stanic eşlik etti. Güzel mankenin sahnelerinin çekildiği sırada Zekeriyaköy'deki seti ziyaret eden ünlü türkücü İzzet Yıldızhan ile Sırp güzeli Anja'nın birbirlerine çabuk kaynaşmaları dikkat çekti. İzzet Yıldızhan "İşte ‘Sevgilim" diyerek yeni albümünün adını ve klipteki aşkını canlandıran manken Anja'yı diline doladı.

İZZET KAMERAMAN OLDU!

Bu arada sete gelen basın mensuplarını da ağırlayan sanatçı çekim için gelen kameralardan birini omuzuna alarak kısa süreliğine de olsa kameraman oldu. Magazin programlarında kameramanlık yapan basın mensuplarının çok zor şartlarda çalıştıklarını belirten sanatçı "Özellikle kameraman arkadaşlar çok zor şartlarda çalışıyorlar. Omuzlarındaki yük de çok ağır, sorumlulukları da. Allah kolaylık versin" dedi…Haberin Alındığı Kaynak URL»www.sacitaslan.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında SACİT ASLAN internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.