» » SACİT ASLAN »

Gülben Ergen gecelerde kiminle görüntülendi?...

İstanbul gecelerinde görmeye alışkın olmadığımız Gülben Ergen'e GQ dergisinin kapak çekimleri için Türkiye'ye gelen Amerikalı model James Lee Taylor eşlik etti.

Gülben Ergen gecelerde kiminle görüntülendi?...

Gülben Ergen'in gözdesi İstanbul'da

Ataşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'Kardeş Kültürlerin Festivali'nde sahne alan Gülben Ergen konser sonrası sürpriz bir isimle after partiye katıldı.

Asmalımescit Rehap'taki after partiye birlikte katılan Ergen ile Taylor aynı araçta geldikleri patide keyifli saatler geçirdi.

Geceye, klibinde rol aldığı Gülben Ergen'in aracında gelen Taylor, kendilerini görüntüleyen muhabirleri gülümseyerek selamladı. Yaklaşık üç saat boyunca partide kalan Ergen'in partneri James Lee Taylor'a olan ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

SAMET ADAY / AKŞAM İNTERNET SİTESİHaberin Alındığı Kaynak URL»www.sacitaslan.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında SACİT ASLAN internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.