» » SACİT ASLAN »

Erol Köse manken oldu

29 – 31 Ocak tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Evlilik Fuarı'nın açılışı erkek modasının dev ismi Şinasi Günaydın defilesi ile yapıldı. Görkemli defilede Erol Köse de podyuma çıkarak mankenlik yaptı.

Erol Köse manken oldu

Instagram hesabından podyuma çıktığı anlardan fotoğraflarını paylaşan Erol Köse "Şinasi Günaydın çok şık bir takım elbise dikti. O gerçek bir zanaatkar... Kardeşi Ali Günaydın ve usta Şinasi Günaydın harika idi. Banu Noyan müthiş bir organizasyon yaptı. Hem mankenler hem ünlü celebrity erkekler vardı. Ve bizler de orada manken olduk podyum yıkıldı...

Doktorluk, showmanlik, produktörlük ve TV - sosyal medya fenomenliği kariyerime mankenliği de ekledim ya kim tutar beni. Sevgili eşim Fulden Köse de destek için orada idi. Sevgili Melis Alphan'dan yorum bekliyorum"
notunu düştü.

Köse'nin fotoğraflarına yorum ve beğeni yağdı...

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.sacitaslan.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında SACİT ASLAN internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.