» » POSTA »

Survivor kim elendi? (16 Nisan 2018) Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Dokunulmazlık oyunlarının her ikisini de kaybeden Gönüllüler'de bu akşam Damla, Hakan, Cümali üçlüsünden bir kişi yarışmaya veda edecek. Peki, Survivor'da kim elenecek?

Survivor kim elendi? (16 Nisan 2018) Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da bu akşam Ünlüler ve Gönüllüler takım ilk önce ödül oyununa çıktılar.  İlk oyun yemek ödülü ikinci oyun ise baraka içindi. Oyunlar sonrası eleme heyecanı yaşanacak.

YEMEK ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ünlüler ve Gönüllüler bu akşam terbiyeli tavuk ödülü için karşı karşıya geldiler. Her eleme öncesinde olduğu gibi oyuna Gönüllüler takımı daha iyi başladı. Fakat becerinin her şey olduğu oyunun sonunda kazanan taraf 10'a 8'lik skorla Ünlüler oldu. Oyun sonunda Cumali'ye eleştiri vardı. Yağmur ve Damla, Cumali'yi isteksiz olmakla suçladı.

BARAKA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam her pazartesi günü baraka ödülü oynanıyor. Bu haftaki oyun diğerlerinden daha farklıydı. Takımlar 4'er kişilik grup şeklinde yarıştı. Bu oyunda ise denge her şeydi. 4 kovayı dökmeden getiren taraf parkurun sonunda kovaları devirmek zorundaydı. Yağmur'un yağması her iki takımı da olumsuz etkiledi. Şu an oyunda 7-7'lik skor var.

ADEM ÇILDIRDI

Baraka ödülü sırasında kovaları bir anda yere bırakan grup, suların dökülmesine neden oldu. Atış yapmaya geciken Adem çılgına döndü ve takım arkadaşlarına adeta patladı. Bu anlarda diğer yarışmacılar karşılık vermedi.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da iki dokunulmalzık oyununu da Gönüllüler takımı kaybetti. İlk gün Cumali ve Hakan Hatipoğlu'nun ismi eleme potasına çıkmıştı. İkinci gün ise Damla ismi yazıldı. Bu üçlüden birisi bu akşam yarışmaya veda edecek. Şu an kimin elendiği belli deği. 

BERNA ELENDİ ÜMİT PARKURDA DEĞİLDİ

Dünkü konseyde Acun Ilıcalı, Ünlüler takımını şoke edecek bir kararı açıkladı ve Berna Canbeldek'in yarışmaya veda ettiğini söyledi. Öta yandan Ümit Karan sakatlığı nedeniyle bu akşamki iki oyuna da çıkmadı. 

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.posta.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında POSTA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.