Bora Edin kimdir? Kaç yaşında ve boyu kaç?

Survivor'da eleme adaylarından biri de Bora edin... Yarışmacının bu akşam gitme ihtimali bulunuyor ve yarışmacı hakkında yeterli bilgi sahibi olmayanlar "Bora Edin kimdir?" sorusunu yöneltiyor.

POSTA POSTA

Survivor'ın 8. bölümü bu akşam ekrana gelecek ve bu gece yarışmaya bir kişi veda edecek. Bora edin de eleme adaylarından biri... Uzun yıllar futbolla ilgilenen yarışmacının hakkındaki bilgiler eleme adayı olması sebebiyle merak ediliyor. İşte Bora Edin'in biyografisi...

BORA EDİN KİMDİR?

23 Mart 1984 doğumlu Bora Edin, 7 yaşına kadar İsviçre'de yaşadı. Lisede eğitim için Malta'ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye'ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi'nde futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası'nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapıyor.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında POSTA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER