için kaldı

Beşiktaş sakatlanan Rosier ve Talha için açıklama yaptı

Beşiktaş'ta sakatlıkları bulunan Valentine Rosier ile Tayyip Talha Sanuç'un son durumuna dair açıklama yapıldı. Kulüpten yapılan açıklamada Rosier'e cerrahi işlem uygulandığı, Talha'da ise adale gerilmesi ve kanama tespit edildiği bildirildi.

POSTA POSTA
Beşiktaş sakatlanan Rosier ve Talha için açıklama yaptı

Beşiktaş, sakatlanan iki oyuncusu Valentine Rosier ile Tayyip Talha Sanuç için açıklama yaptı. Açıklamanın tamamı şöyle:

"Boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti nedeniyle tetkikleri yapılan oyuncumuz Valentin Rosier'in değerlendirmesinde, kistik oluşum (enfekte tiroglossal kist) tespit edilmiş olup oyuncumuza Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde cerrahi tedavi uygulanmıştır. Başarılı bir cerrahi işlem geçiren Valentin Rosier'in tedavi süreci devam etmektedir.

Futbol A Takımımızın İstanbulspor ile yaptığı müsabakada sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden oyuncumuz Tayyip Talha Sanuç'un Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimizce başlanmıştır."

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında POSTA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER