Bengü’nün eşinden kafa karıştıran hareket

Söylediği şarkılarla kalplere dokunan şarkıcı Bengü’nün evliliğinde karabulutlar dolaştığı iddia edildi. İddiaları güçlendiren gelişme ise Bengü’nün eşi güzel şarkıcıyı sosyal medya sayfasından takip etmeyi bıraktı.

POSTA POSTA
Bengü’nün eşinden kafa karıştıran hareket

Söylediği şarkılarla kalplere dokunan şarkıcı Bengü’nün evliliğinde karabulutlar dolaştığı iddia edildi. İddiaları güçlendiren gelişme ise Bengü’nün eşi güzel şarkıcıyı sosyal medya sayfasından takip etmeyi bıraktı.

Şarkıları ve samimiyetiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Bengü, 2018 yılında Selim Selimoğlu ile evlenmiş ve 2 çocuk dünyaya getirmişti.

Özel hayatını basından uzak yaşamayı tercih eden Bengü'nün evliliğinde kara bulutların dolaştığı iddia edildi. Selimoğlu'nun Bengü'yü Instagram'dan silmesi de iddiayı güçlendirdi.

Perşembe günü Ankara'da verdiği konserde binlerce kişinin Ağla Kalbim şarkısını söylemesiyle gözyaşlarına hakim olamayan Bengü'nün evliliğindeki sorunlardan dolayı üzgün olduğu ileri sürüldü.

Evliliklerinde kriz olduğu konuşulan çiftten Selim Selimoğlu'nun Instagram'da eşini takipten çıkması da kafa dikkatlerden kaçmadı.

Eşini takip etmeye devam eden Bengü'den konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Başkent Kültür Yolu Festivali'nde sahneye çıkan Bengü, dillere pelesenk olan Ağla Kalbim isimli şarkısının binlerce kişi tarafından söylendiğini duyunca gözyaşlarına boğulmuştu.

2018 yılında Selim Selimoğlu ile dünya evine giren Bengü, bir yıl sonra kızı Zeynep'i kucağına aldı.

40 yaşında anne olan Bengü geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda duygularını "Ben artık 40 yaşındayım ve bir aile kurmak istedim. 70 yaşıma geldiğimde yine sahnede olayım ama bir ailem de olsun. Bir popstar zaten evli olmalı.

Annelik kimliğiyle kendini güçlü, güzel hissediyorsun. Aynaya baktığımda çok güzel bir anne görüyorum. Meğer eskiden aynaya boş boş bakıyormuşum. Mesela gözümün yanında ve yüzümde çizgilerim artmaya başladı. Belki bebeğe bakarken eski bakımlarımı yapamadığım için. Ama o çizgilerime hayranlıkla bakıyorum. Çünkü ben bir çocuk büyütüyorum. Geceleri kızımız için uykusuz kalıyorum. O benim hayat arkadaşım, dert ortağım, kıymetlim... Babam bizi bir gün karşısına alıp, Mezarlarınızı bile yan yana düşünün, evliliğe öyle bakın dedi" sözleriyle anlatmıştı.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında POSTA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER