Tozlu Yaka 10. yeni bölüm fragmanı yayında! Hazal'dan önemli uyarı!

Tozlu Yaka'nın yeni bölümünde gerçekler ortaya çıktı. Vefa'nın katilinin Cemre olduğu ortaya çıkıyor. Cemre çatıda Vefa'ya hesap sorarken gerilim bir anda yükseliyor ve çatıdan aşağı düşmesine sebep oluyor. Yeni fragman da ise Hazal, Cemre ile ilgili uyarıyor ve bir şeylerin peşinde olduğunu söylüyor. İşte Tozlu Yaka 10. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

F5HABER F5HABER
Tozlu Yaka 10. yeni bölüm fragmanı yayında! Hazal'dan önemli uyarı!

FOX TV'nin çok konuşulan ve sevilen dizisi Tozlu Yaka'da yine heyecan had safhadaydı. Vefa'nın ölümü ile ilgili sır perdesi aralandı. İşte Tozlu Yaka yeni bölüm fragmanı...

TOZLU YAKA DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Kenan'ın sakladığı görüntüler artık Ali'lerin elindedir. Ancak hala o mesajları gönderenin kim olduğunu bulamamışlardır. "Tüm bu görüntüler Kenan'ı suçlamaya yetecek mi?" sorusuyla beraber notları gönderenin peşine düşerler.

Hazal'a kucak açan Ege ve Çağrı da Berk'e arkasını dönmüştür. Hatta öyle ki Ali'lere yardım edenlerin başında onlar gelir.

Artık saklanacak hiçbir şey kalmamıştır. Tüm gerçekler ortaya çıkmış ve katili bulmaya adım adım yaklaşmışlardır. Herkes rahat bir nefes alacaktır ki bilmedikleri büyük bir sır ve tehlike onların etrafını sarmıştır bile.

Aslında sona gelindiğini sandıkları o an her şeyin yeniden başladığı an olacaktır ve kimse bunu henüz bilmiyordur…

TOZLU YAKA 10. BÖLÜM FRAGMANI

SONRAKİ HABER