Uygun fiyatlı arpa ve mısır satışı tekrar başlıyor

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, et ve süt üreticilerimizin maliyetlerinin azaltılmasını teminen Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından uygun fiyatlı arpa ve mısır satışının tekrar başlanacağını duyurdu.

PARADURUMU PARADURUMU
Uygun fiyatlı arpa ve mısır satışı tekrar başlıyor

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi toplantısının; Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un katılımıyla gerçekleştirildiğini bildirdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Nebati, toplantı kapsamında, et ve süt üreticilerimizin maliyetlerinin azaltılmasını teminen Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından uygun fiyatlı arpa ve mısır satışının tekrar başlaması kararlaştırıldığını kaydederken, alınabilecek ilave tedbirlerin de değerlendirildiği bilgisini verdi.

 

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında PARADURUMU internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER