Ortalık yine karıştı Seda Sayan bunu öğrendi deliye döndü!

Ortalık yine karıştı Seda Sayan bunu öğrendi deliye döndü! 1.resim

Seren Serengil ile Gülben Ergen kavgasına Seda Sayan da karıştı. Bilindiği üzere Seren Serengil ile Yeşim Salkım, Gülben Ergen için sosyal medya hesaplarından "kocama dokunma" diyerek paylaşım yapmışlardı. Konular karşısında sessizliğini koruyan ve savcılığa suç duyurusunda bulunan Gülben Ergen, dün Seda Sayan'ın programına çıktı. Seren Serengil ise Seda Sayan'ın böyle bir durumda destek olduğunu düşünerek instagram hesabından ünlü sanatçıyı takipten bıraktı. Peki neler oluyor? Gelin hep birlikte bakalım.

1 6
Ortalık yine karıştı Seda Sayan bunu öğrendi deliye döndü! 2.resim

Seda Sayan, Gülben Ergen'i programına çıkarıp arkadaşının yanında olunca Seren Serengil çok bozuldu. Seren Serengil 'Ablam' dediği Seda Sayan'ı sosyal medyada takipten çıkardı. Duymayan Kalmasın adlı magazin programının yorumculuğunu yapan Seren Serengil, Seda Sayan'ın Gülben Ergen'i konuk etmesiyle ilgili konuştu. Duymayan Kalmasın programında konuşan Seren Serengil, "O benim ablam. Tabii ki canlı konuklarını çağıracak ama tanıdık diye soru sormamazlık yapmayacak" ifadelerini kullandı. Herkes merakla Seda Sayan'ın bu konu hakkında ne diyeceğini merak ediyordu. Seda Sayan bugün canlı yayında açıklama yaptı.

2 6
Ortalık yine karıştı Seda Sayan bunu öğrendi deliye döndü! 3.resim

Seda Sayan yaptığı açıklamada Seren Serengil'i adeta topa tuttu. Kendi programına çıktığı zaman da kendisinin "bana şu soruları" sormayın dediğini anlatan Seda Sayan, "Konu Gülben değil konu hepimiziz. Biraz önce aynı tavrı ben yaptım. Ben kendi fikrimi beyan attım. Ben de olaya başka taraftan bakıyorum kardeşim. İster sev beni ister sevme. Yine ben senin büyüğün olarak seni takipten çıkarmadım. Çünkü bu bir merdiven. İnerken de çıkarken de karşılaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

3 6
Ortalık yine karıştı Seda Sayan bunu öğrendi deliye döndü! 4.resim

SEREN SERENGİL GÜLBEN ERGEN NEDEN KAVGA ETMİŞTİ? Her şey Kanal D'de yayımlanan "Magazin D" programında Gülben Ergen'in evli işadamı Tolga Duğles'le ilişkisi olduğu haberinin çıkmasıyla başladı. Programda Ergen'le Duğles'in bir kitapçıda çekilmiş görüntülerine yer verildi ve ortalık karıştı. Önce Seren Serengil, Gülben Ergen için soysal medya hesabından "evli erkekleri yoldan çıkarma" alışkanlığı olduğuna dair bir mesaj yazdı ve sildi. Sonrasında ise Yeşim Salkım konuya dahil oldu ve Gülben Ergen'e ilişkin çok ağır iddialarda bulundu.


4 6