Onyekuru: Senin için ne yapayım Mostafa abiii

Galatasaray, Kasımpaşa'yı 2-1 yenerken; Sarı Kırmızılılar'ın 2. golü Mostafa Mohamed'den geldi. Mısırlı'nın golünde penaltıyı yaptıran Onyekuru'dan karşılaşma sonrası gülümseten bir paylaşım geldi.

Galatasaray'a ara transfer döneminde gelen iki yıldız dün 3 puanı söktü, aldı. Karşılaşma sonrası Onyekuru üç fotoğrafla, Mostafa Mohamed'le galibiyeti kutladı. "1- Penaltıyı aldım, 2- Sahayı temizledim, 3- Seninle sevindim... Daha senin için ne yapabilirim. Mostafa abiii, çayını iç ve keyfine bak" yazdı. Paylaşım kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı.

'PAS'LANDILAR!
İKİ takım zemin nedeniyle pas yapmakta büyük zorluk çekti. Maç sonunda ortaya çıkan istatistikler de iki takımın normal performansından bir hayli uzaktı. G.Saray başarılı pas yüzdesinde yüzde 60'ta kalırken Kasımpaşa'nın oranı ise yüzde 59 oldu.

'FIRAT HOCANIN BİZE SIKINTISI VAR!'
KASIMPAŞA Teknik Direktörü Fuat Çapa, G.Saray maçı sonrası hakem Fırat Aydınus'a yüklendi. Yüzde 100 penaltılarının verilmediğini belirten Çapa şunları söyledi: "Varga'ya yapılan bir pozisyon var. Rakibimize verilen penaltıyı VAR'ı beklemeden veriyorsun. Bizim pozisyonda ne VAR ne hakem bir şey diyor. Fırat hocanın bunu kaçırması üzücü. Kasımpaşa'ya karşı bir sıkıntısı var."

"Başakşehir maçında da aynı şeyler oldu. Büyük takımlara yapsalar yer yerinden oynardı. Teknoloji var ama bazı pozisyonlarda değerlendirip, bazılarında değerlendirilmiyor." Öte yandan Kasımpaşa Kulübü de dün bir paylaşım yaparak, "Orta hakem ile VAR hakemi arasındaki diyalog yayınlansın" ifadelerini kullandı.