Okan Buruk'tan Ndombele kararı: "Zamanı geldi"

Galatasaray'a geldiği günden bu yana hem performansı hem de kilolarıyla tartışma konusu olan Tanguy Ndombele'nin milli arayı iyi değerlendirdiği ve antrenmanlarda istekli görüntüsü ile dikkat çektiği belirtildi. Ndombele ile özel bir görüşme yapan Okan Buruk'un da sözleriyle futbolcusunu motive ettiği öne sürüldü.

Okan Buruk'tan Ndombele kararı: "Zamanı geldi" - Sayfa 1

Galatasaray'a geçtiğimiz yaz transfer olan ancak sarı kırmızılı takıma şu ana kadar fayda sağlayamayan Tanguy Ndombele'nin milli maç arasını iyi değerlendirdiği ileri sürüldü.

Okan Buruk'tan Ndombele kararı: "Zamanı geldi" - Sayfa 2

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Ndombele'nin antrenmanlarda son derece istekli bir görüntü çizdiği ve her geçen gün performansının arttığı bildirildi.

Okan Buruk'tan Ndombele kararı: "Zamanı geldi" - Sayfa 3

Fransız oyuncu, sarı kırmızılı takıma geldiği günden bu yana futbolundan çok fazla kiloları ile gündeme geliyordu. Geride kalan haftalarda büyük hayal kırıklığı yaratan ve katkı veremeyen yıldız futbolcunun opsiyonunun kullanılmaması ve devre arasında yolların ayrılması bekleniyordu.

Okan Buruk'tan Ndombele kararı: "Zamanı geldi" - Sayfa 4

26 yaşındaki oyuncu için verilen milli ara ilaç gibi geldi. Florya’daki çalışmalarda bir hayli çalışkan olduğu belirtilen Ndombele için doğru zamanı bekleyen Teknik Direktör Okan Buruk’un, oyuncusuna zorlu periyotta şans vermeyi düşündüğü öğrenildi.