O nasıl imza öyle! Trump'ın imzası kendini ele veriyor...

O nasıl imza öyle! Trump'ın imzası kendini ele veriyor... 1.resim

ABD Başkanı Donald Trump, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdığı kararnameye imzayı attı. Ortadoğuyu ve dünyayı ateşe atan bu imza, Trump'ın imzası ve yazısı üzerinden karekter analizlerini tekrar gündeme taşıdı. Grafoloji uzmanları ve psikologlara göre Trump'ın imzası onun hakkında neler söylüyor. İmza analizine göre Trump nasıl biri? İşte o analizler ve benzetmeler...

1 9
O nasıl imza öyle! Trump'ın imzası kendini ele veriyor... 2.resim

Her atıldığı yerde olay olan Trump'ın imzası işte böyle.. Genellikle attığı tweetlerle gündeme gelen ABD Başkanı Donald Trump'a, bu kez klavyeyle yazdığı mesajlarla değil el yazısı ve imzası üzerinden bakalım.

2 9
O nasıl imza öyle! Trump'ın imzası kendini ele veriyor... 3.resim

İngiliz Daily Mail gazetesinin konuştuğu grafoloji uzmanlarına göre Trump imzaladığı ilk kararnamede gözüken imzası da kişiliği hakkında ipuçları veriyor. Okunması çok zor bir imzaya sahip kişilerin "özel ve anlaması zor insanlar oldukları" değerlendiriliyor.


3 9
O nasıl imza öyle! Trump'ın imzası kendini ele veriyor... 4.resim

Bir başka grafoloji uzmanına göre ise, belirli bir ritim çok açık net şekilde görülmekte ve bu ritim Trump'ın meşhur inatçılığına işaret ediyor. Sert açılar ise değişime kapalı bir insan olduğuna yani mekanik bir karaktere işaret ediyor.

4 9