Mustafa Sandal, paylaştığı filtreli fotoğrafıyla sosyal medyanın diline düştü

Dün 52 yaşına basan Mustafa Sandal, yeni fotoğrafını sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Ünlü şarkıcı yaptığı paylaşım ile sosyal medyanın diline düştü. Yüzüne uyguladığı filtreyi abartan şarkıcıyı tanımakta zorlanan takipçileri, "Ne yaptıysa 'iptal' tuşuna bassın ve geri dönsün" şeklinde yorumlar yaptı.

Magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı Mustafa Sandal dün 52 yaşına girmesi sebebiyle Instagramdan yeni fotoğraf paylaşarak takipçilerine teşekkür etti. Paylaştığı fotoğrafta filtreyi abartan ünlü şarkıcıyı tanıyamayan takipçileri yorum yağmuruna tuttu.

112

"BENİ ÇOK MUTLU ETTİNİZ"

Dün 52 yaşına basan Mustafa Sandal, hayranlarının kutlama mesajlarına teşekkür etti. Doktoru ile birlikte objektif karşısına geçen ünlü şarkıcı, "Canım dostlarım, yol arkadaşlarım; sosyal medyadaki doğum günü mesajlarınız beni çok mutlu etti. Hepinize çok teşekkürler. Siz de iyi ki doğdunuz, iyi ki böyle güzel bir ülkemiz var ve ben sizler için besteler yapıp, şarkılar söylüyorum." mesajını paylaştı. 

212

2020'de ilişkilerine bir şans daha tanıyan popçu Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup'un birlikteliği tam gaz devam ediyor. Çift nikah masasına oturmak için hazırlanıyor.

312

"TARİHİ NETLEŞTİRMEDİK"

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Melis Sütşurup ile haklarında çıkan 'evlilik' haberlerini doğrulayan Mustafa Sandal, "Evet birtakım hazırlıklar yapıyoruz, ancak tarih konusunda henüz net bir şey yok." açıklamasını yapmıştı. Parmağındaki tektaş yüzük ile dikkat çeken Sütşurup, "Bu evlilik için takılan yüzük değil, hep vardı." dedikten sonra, Sandal, " Onu henüz göremezsiniz." ifadelerini kullanmıştı.

412