Müjdemi İsterim filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı'nın yaptığı, senaryosunu ise Olcay Onur Kaya'nın kaleme aldığı Müjdemi İsterim filminin vizyon günü geldi. Ahmet Kurak ile Ecem Erkek'in başrollerini paylaştığı filmin konusu ne?

Müjdemi İsterim filmi konusu ne, oyuncuları kimler? - Sayfa 1

Ahmet Kural ve Ecem Erkek, "Müjdemi İsterim"de çok farklı hayatlardan gelen ve bir yanlış anlaşılma sonucu cinayetle suçlandıkları için sonucu mecburi bir kader ortaklığına giren Bulut ve Müjde’yi canlandırıyor. İkilinin masumiyetlerini kanıtlamak için giriştikleri macera sırasında yaşadıkları atışmalar kahkahaya boğacak. İşte filmin oyuncu kadrosu...

Müjdemi İsterim filmi konusu ne, oyuncuları kimler? - Sayfa 2

FİLMİN KONUSU

Müjdemi İsterim, kendilerini bir anda bir cinayet davasının içinde bulan Bulut ve Müjde'nin hikayesini konu ediyor. Bulut, Leyla ile nişanlanmadan bir gün önce Müjde’nin çalıştığı kulübe gittiğinde, eski sevgilisi ile karşılaşır ve onun hamile olduğunu öğrenir. 

Müjdemi İsterim filmi konusu ne, oyuncuları kimler? - Sayfa 3

Genç kadın Bulut’u, Leyla'dan ayrılmaması durumunda, basına konuşmakla tehdit eder. Ne yapacağını bilemeyen Bulut, nişanından kaçmaya karar verir. Ancak kaçarken davetsiz bir misafirle karşılaşır. Müjde, Bulut’un arabasına saklanmıştır. Çok geçmeden ikili, nişanda bir cinayet işlendiğini, bu yüzden de polisin peşlerinde olduğunu öğrenir. Bulut ve Müjde, suçsuz olduklarını kanıtlamak için cinayeti kendi imkanları ile çözmeye karar verir.

Müjdemi İsterim filmi konusu ne, oyuncuları kimler? - Sayfa 4

MÜJDEMİ İSTERİM OYUNCULARI KİMLER?

Ahmet Kural