MİT'in kahraman ajanlarının hikayesini ekrana taşıyacak! Sipahi dizisinden ilk tanıtım geldi...

Başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı Sipahi dizisinden ilk tanıtım geldi. Show TV'de ekrana gelecek olan Sipahi dizisi, Türkiye’ye yönelik tehditleri büyük fedakarlıklarla engelleyen MİT ajanlarının hikayesini anlatıyor. İşte ilk tanıtım ve detaylar...

MİT'in kahraman ajanlarının hikayesini ekrana taşıyacak! Sipahi dizisinden ilk tanıtım geldi... - Sayfa 1

Yapımını CNP Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği ve senaryosunu Ali Doğançay'ın yazdığı macera aksiyon tarzındaki Sipahi dizisi seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Yönetmenliğini Hakan İnan'ın üstlendiği dizinin konusu ve oyuncu kadrosu dikkat çekiyor.

MİT'in kahraman ajanlarının hikayesini ekrana taşıyacak! Sipahi dizisinden ilk tanıtım geldi... - Sayfa 2

MİT AJANLARININ HİKAYESİ

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yetiştirdiği en yetenekli ajanlardan Korkut Ali Türkoğlu (Kaan Yıldırım) ve kahraman istihbaratçıların gerçekleştirdiği operasyonları konu alan diziden ilk görüntüler yayınlandı. Türkiye’ye yönelik tehditleri büyük fedakarlıklarla engelleyen MİT ajanlarının hikayesini anlatan Sipahi, prodüksiyonuyla da dikkat çekti.

MİT'in kahraman ajanlarının hikayesini ekrana taşıyacak! Sipahi dizisinden ilk tanıtım geldi... - Sayfa 3

SİPAHİLER GÖREV BAŞINDA!

Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir.

MİT'in kahraman ajanlarının hikayesini ekrana taşıyacak! Sipahi dizisinden ilk tanıtım geldi... - Sayfa 4

Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber saldırılara uğramaktadır.