Miss Uganda kadınları eğlencede yakalandı

İstanbul Esenyurt'ta bulunan bir eğlence mekanına polis ekipleri tarafından yapılan baskında, içlerinde corona virüs tedbirlerinin ihlal edildiği Miss Uganda yarışmasına katılan yarışmacı ve davetlilerinin de aralarında olduğu kişilere ceza yağdı.

Esenyurt’ta bir eğlence mekanında düzenlenerek corona virüs tedbirlerinin ihlal edildiği ‘Miss Uganda’ yarışmasının ortaya çıkmasının ardından polis ekipleri, yine yabancı uyruklu kişiler tarafından saat 02.00’de düzenlenen bir eğlenceye baskın yaptı.

113

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan bir alkollü mekanda corona virüs tedbirlerinin ihlal edilerek eğlence düzenlendiği bilgisine ulaştı. 

213

Gelen bilgileri değerlendiren polis ekipleri, mekana baskın yaptı. Yapılan baskında, polis ekipleri tarafından eğlence mekanında bulunan yabancı uyruklu vatandaşların pasaport kontrolleri yapıldı.

313

Baskında, eğlence mekanındaki kişilerin corona virüs tedbirlerini ihlal ettiği, sosyal mesafe ve maske kuralına da riayet etmediği tespit edildi. 

413