Venezuela'nın turizm marka ve logosu tanıtıldı

Venezuela'nın turizm alanında yatırımcı ve ziyaretçi çekmek için kullanacağı logo ve markanın tanıtımı, Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun katıldığı törenle yapıldı.

MİLLİYET MİLLİYET

Başkent Caracas'taki bir otelde düzenlenen törende Maduro'nun  kabinesinden isimler ve ülkede görev yapan yabancı misyon temsilcileri hazır  bulundu.

"Geleceğe açık" sloganıyla hazırlanan Venezuela markasının tanıtımını  İletişim, Kültür ve Turizmden Sorumlu Devlet Başkan Yardımcısı Jorge Rodriguez  yaptı.

Maduro, buradaki konuşmasında, "Hiç kimseyi Venezuela'ya  yaklaştırmamak ve hiçbir yatırımcının ülkeye gelmemesi" için ülkesine karşı  medyatik bir savaş yürütüldüğünü söyledi. Maduro, "Venezuela bugün hiç olmadığı  kadar çeşitlendirilmiş bir ekonomiye ihtiyaç duymakta." dedi.

Venezuela'nın yatırım için dünyanın en iyi ülkesi olduğunu dile  getiren Maduro, "Venezuela logosu ve markası yatırımlar için de çok önem teşkil  ediyor." ifadesini kullandı.

   

 

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER