» » MİLLİYET »

Survivor Ada'sında Kim Elendi? Survivor Ünlüler Bennu Elendi

Survivor Ada'sında Bennu elendi.Survivor Ada'sında büyük heyecan.Survivor Ada'sında ünlülerden Bennu elendi.İşte Survivor Ada'sından son notlar...

Survivor Ada'sında Kim Elendi? Survivor Ünlüler Bennu Elendi

 

Survivor Adası'nda ödülü kim kazandı? Survivor Adası'nda büyük ödül neydi? Survivor Adası'nda kim dokunulmazlık aldı? Survivor Adası'nda bitmeyen heyecan sizlerle buluşuyor.Survivor Adası'nda ödülü kim kazandı? Survivor Adası'nda büyük ödül neydi? Survivor Adası'nda kim dokunulmazlık aldı? Survivor Adası'nda bitmeyen heyecan sizlerle buluşuyor.
 
Survivordan Son Dakika
 
Survivor Adasında Bennu Ünlüler grubunda yarışıyordu.Bennu bu hafta elenen isim oldu.
 
"Fatmagül'e elenmek bana dokundu"
 
Survivor'dan beklenmediği anda elenen Bozok Gören'la Evren Doğru, acunn.com için konuştu. 
 
Sen bizim kuşaklara pek yabancı değilsin ama genç hayranların için biraz tanıyalım seni.
Ben, doğma büyüme Istanbulluyum. Çok farklı bir okul maceram oldu. Türkiye'de başladım. Ortaokul Londra... Eğitim hayatımın çoğu yurtdışında geçti. Sualtı teknolojileri bölümünden mevzun oldum.
 
Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasının bu haftaki bölümünde ünlüler çok tedirgin gönüllüler ise aralarından bir kişi gitmesine rağmen moralleri yüksek. Doğukan Allah yardımcımız olsun derken Bennu ise gönüllülerden korkmaya başladı. Fantastik dörtlü olduklarını söyleyen Dağhan, bu hafta oynanacak oyunların hepsini alacaklarını idda etti. Survivor 28. bölümü yine heyecan verici oyunlarla sahne alacak. 
Haberin Alındığı Kaynak URL» gundem.milliyet.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat