Süper Loto sonuçları açıklanıyor! 25 Kasım Süper Loto'da büyük ikramiye...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştiriliyor. Süper Loto'da büyük ikramiye ne kadar?

MİLLİYET MİLLİYET
Süper Loto sonuçları açıklanıyor! 25 Kasım Süper Loto'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Milli Piyango Online'da yer alan ve en çok kazandıran oyunlardan Süper Loto'da çekiliş zamanı. Çekiliş canlı yayında gerçekleşiyor. İşte, 25 Kasım Süper Loto sonuçları sorgulama...

25 KASIM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi perşembe akşamı yapılıyor. Çekiliş saat 21:30'da www.millipiyangoonline. com'dan ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayımlanacak. 

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER