Payitaht "Abdülhamid" 108. son bölümde Pananit'in tuzağı... 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT1 ekranında yayınlanan sevilen dizi Payitaht "Abdülhamid" 108. yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümünde Halil Halid'in Panait’in tuzağıyla karşı karşıya kalması oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Peki şimdiden merakla beklenen Payitaht "Abdülhamid" 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Takip et

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 108. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zalman yakalanmaktan son anda kurtulurken, Abdülhamid demiryolu güzergahını belirlemek için planlar kurar. Teşkilatın ortaya çıkması için bir hamle yapar. Yaptığı hamle Ahmet Paşa’nın hayatındaki bir sır perdesini aralar. Ahmet Paşa İsmail Hakkı ile sırrın peşine düşer. Yolun sonunda hiç ummadığı biri vardır. Abdülhamid düşmanını bulmak için Mahmut Paşa ile bir tertip yapar. Yanık Halil Halid’in elinden Panait’i alamaz. Ama karşılığını alacaktır. Adamları Tatar’ı kaçırır. Panait canını bağışladığı için Halil Halid’in tarafına geçmiş gibi davranır. Abdülhamid, Bidar ve Cemile’yi huzura çağırıp ikisinin de haremdeki vazifelerinin son bulduğunu açıklar... Cemile, Bidar’a yeni gelecek kişinin Behice Sultan olduğunu söyler. Bu arada Abdülkadir birinin kendi adına esnaftan haraç kestiğini öğrenir. Abdülkadir haraç meselesinden aklanabilecek midir? Bidar, Nureddin’in annesi Behice saraya gelince ne yapacaktır? Tatar’ı kurtarmaya çalışan Halil Halid, Panait’in tuzağına düşecek midir? Abdülhamid’e uzak diyarlardan gelen haber nedir? Abdülhamid’in Mahmut Paşa ile kurduğu tuzağa kim düşecektir?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 109. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Payitaht "Abdülhamid" 109. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER