Oktay Kaynarca'dan Deniz Çakır paylaşımı

"Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinden özel yaşamı gerekçe gösterilerek çıkarılan Deniz Çakır'a rol arkadaşı Oktay Kaynarca sosyal medya hesabı Instagram üzerinden destek verdi.

MİLLİYET MİLLİYET
Oktay Kaynarca'dan Deniz Çakır paylaşımı

atv'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosundan sürpriz bir şekilde çıkarılan Deniz Çakır sosyal medyasından bir açıklama yayınlarken rol arkadaşı ve bir dönem sevgilisi olan Oktay Kaynarca da Çakır'a veda etti.

KARŞILIKLI MESAJLAR...

Oktay Kaynarca da partnerinin ayrılmasının ardından Deniz Çakır'la ilgili bir veda mesajı paylaştı. Oyuncu Deniz Çakır , ilk açıklamasında, "Bu maceranın sonuna geldik. Emeğime saygı duyan, bu macerada yol arkadaşım olan herkese bin minnet… Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim" dedi. Oktay Kaynarca da kayıtsız kalmadı Özel hayatındaki spekülasyonlar nedeniyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rolüne yapımcı Raci Şaşmaz tarafından son verilen oyuncu Deniz Çakır , böyle bir açıklama yapma gereği duyarken dizideki partneri Oktay Kaynarca da hesabından yazdıklarıyla Çakır'a seslendi. İşte o satırlar: "Sevgili Deniz harika bir arkadaş,harika bir partner, harika bir oyuncu olarak kalacaksın hep benim için.. ‘Şimdilik' yollarımız ayrılsa bile mutlaka tekrar buluşacağımız umuduyla..Yolun açık şansın çoook olsun…"

 

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER