» » MİLLİYET »

O Ses Türkiye Yeni Bölüm Bu Akşam Star'da Hadise Kıskançlık Krizinde!

O Ses Türkiye yeni bölüm bu akşam. O Ses Türkiye elemelri tüm hızıyla devam ediyor. O Ses Türkiye dün akşamki bölümde neler yaşandı? Hadise , Murat Boz2u yarışmacıdan kıskandı...

O Ses Türkiye Yeni Bölüm Bu Akşam Star'da Hadise Kıskançlık Krizinde!

O Ses Türkiye Bu Akşam Elemelere Devam 
 
O Ses Türkiye yeni bölüm bu akşam. O Ses Türkiye elemelri tüm hızıyla devam ediyor. O Ses Türkiye dün akşamki bölümde neler yaşandı? Hadise , Murat Boz'u yarışmacıdan kıskandı...
 
 
O Ses Türkiye'de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş'in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise'nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz'un oturaklı  halleri ve  Murat Boz'un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.
 
Yayın Günü: 24 Eylül Salı 
Yayın Saati: 20.00 
 
Hadise, Murat Boz'u Kıskandı!
 
Star TV ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi Hadise kıskançlık krizine girdi. Yarışmacılardan Başak Kalkan gösterdiği muhteşem performanstan sonra Murat Boz sahneye çıktı ve yarışmacıyla dans etti ve ayaklarına kapandı. Bu olaylardan sonra yerine oturan Boz'a, Hadise tepki gösterdi.Çok kıskandığını söyleyen ünlü şarkıcının gönlünü Murat Boz, onuda dansa kaldırarak aldı.

Haberin Alındığı Kaynak URL» gundem.milliyet.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.