O ilimiz sağanak yağışa teslim! Otomobilini bırakıp gidenler bile oldu

İzmir'de devam eden şiddetli yağış araç ve yaya trafiğini olumsuz etkiledi.

MİLLİYET MİLLİYET

Kentte iki gündür etkili olan sağanak, bazı sokaklarda su baskınlarına  yol açtı.

Konak ilçesine bağlı Çınarlı ile Halkapınar semtlerini birbirine  bağlayan 2844 Sokak'taki Yunuslar Alt Geçidi yağmur nedeniyle ulaşıma kapandı.  Alt geçidin kapandığını fark etmeyen bir sürücü, su birikintisinde kalan  otomobilini bırakıp gitti.

Bornova ilçesi Kemalpaşa Caddesi'nde de sağanak yüzünden bazı  araçların su birikintilerinde kaldığı görüldü. Kimi araç sahipleri kendi  imkanlarıyla otomobillerini kurtardı. Diğer araçlar ise çekici yardımıyla su  birikintilerinin içinden çıkarıldı.

 Karşıyaka ilçesi Nebil Susup Sokağı'nda toprağı gevşeyen çam ağacı park halindeki üç otomobilin üzerlerine devrilerek hasar görmelerine neden oldu.  Ağaç, itfaiye ekiplerince yoldan kaldırıldı.

  

 

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER