MasterChef Görkem'in ablası Esra Demiral kimdir? Kaç yaşında, ne iş yapıyor?

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında mücadele eden Görkem Demiral'in ablası yarışmaya konuk oldu. Daha önce de ekranda birçok kez yer alan Esra Demiral kaç yaşında, nereli? İşte, MasterChef Görkem'in ablası Esra Demiral hakkında...

MİLLİYET MİLLİYET
MasterChef Görkem'in ablası Esra Demiral kimdir? Kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Esra Demiral, MasterChef'te yarışan kardeşi Görkem'in yemeklerini tatmak için yarışmaya konuk oldu. İzmirli olan Demiral, daha önce Kuaförüm Sensin ve Temizlik Benim İşim gibi programlarda da yer almıştı. Peki, Esra Demiral kaç yaşında?

ESRA DEMİRAL KİMDİR?

Demiral 25 yaşında ve İzmir'de dünyaya geldi. Annesi Faslı olan Esra Demiral'in fotomodelliğin yanı sıra işletmecilik de yaptığı biliniyor. Yengeç burcu ve Fenerbahçeli olduğunu belirten Demiral, ailesiyle birlikte yaşıyor. Küçük yaştan beri çalışıyor.

Kuaförüm Sensin ve Temizlik Benim İşim gibi programlarda yer ala Esra Demiral'in küçük kardeşi Görkem ise MasterChef'te yarışıyor. 

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER