» » MİLLİYET »

Kurtlar Vadisi Pusu'da esrarengiz kadın: Funda İlhan

Kurtlar Vadisi Pusu'ya yeni bir karekter giriyor. Helikopter'den inen kadının nasıl bir oynayacağı merak konusu oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu'da esrarengiz kadın: Funda İlhan

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Helikopter'den inen kadın merak konusu oldu. Yeni gelen Amerikalı kadının Türkiye'ye ne için geldiği ve ne görev üstleneceği merak konusu oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde gelen kadının Elif'i almak için gelebileceği konuşulurken, bu tahminlerin dışında  bir şey için gelmiş olabileceği de belirtiliyor. Funda İlhan isimli oyuncunun Poyraz'la yakın diyalog içinde olduğu görülüyor fragmanda.

Perşembe günü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 190. bölüm fragmanıyla birlikte bu kadının nasıl bir rol oynayacağı netleşecek.

 İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni oyuncusu Funda İlhan'ın hayat serüveni…

1994 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuğu bölümünü bitirdi.

1993-1996 yılları arasında İzmir Devlet Tiyatrosu'nda görev yaptı. rol aldığı oyunlardan kimileri: Mephisto, Deli İbrahim, Şeytan Örümceği, Nazım Üçlemesi

Aynı dönemde ITC'de (Uluslararası Tiyatro Topluluğu) Kadın Oyunları, Othello ve Hayvan Çiftliği'nde yer aldı. 1996-1997'de ayrıca kendi kurduğu Anadolu Sanat Atölyesi'nde İkili Oyun'da oynadı.

1997'de kurucu oyuncu olarak girdiği Kocaeli B. B. Şehir Tiyatroları'nda Hamlet, Lysistrata, Üç Kuruşluk Opera, Bir Şehnaz Oyun, Oyunun Oyunu, Bahar Noktası gibi oyunlarda oynadı. Bu kurumda Töre ve Avluda oyunlarındaki rolleriyle Tüm Bel Sen Halk Jürisi En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü aldı, Rita'daki oyunuyla da halk oylamasıyla belirlenen Kocaeli Oskarları'nda Yılın Sanatçısı seçildi ve Rotary Direklerarası Halk Jürisi En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazandı.

Haberin Alındığı Kaynak URL» magazin.milliyet.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.