» » MİLLİYET »

KARADAYI 42. bölüm bu akşam yayınlanacak mı? (Karadayı 41. bölüm özeti)

KARADAYI 42. bölüm bu akşam yayınlanacak mı? Karadayı 42. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor.Kardayı 41. bölümde neler yaşandı? Kurban Bayramı tatili nedeni ile Karadayı 42. bölümü bu akşam Atv'de yayımlanmayacak. Karadayı'nın nefes kesen 41. bölüm özeti şöyle:

KARADAYI 42. bölüm bu akşam yayınlanacak mı? (Karadayı 41. bölüm özeti)

KARADAYI 41. Bölüm Özeti

Nişanı durdurmak isteyen Mahir, Feride'den hiç beklemediği bir cevap alır. Feride nişanlanır. Mahir'in Feride için kurduğu bütün hayaller yıkılır. Mahir için Feride'yi affetmek artık çok zordur.

Yasin'in Mahir'e bir sürprizi vardır. Mahir hiç beklemediği biriyle yüz yüze gelir!

Sonunda Mahir, Bahar'ın katili Seyit'i kaçırmaya karar verir. Babasını kurtarma yolunda Seyit'ten çok önemli bilgiler öğrenir. İlk defa cinayeti Yaver'in işlediğinden emin olur.

Mahir, Yaver'in kim olduğunu öğrenmek için aldığı bilgiler ışığında ilerler. Gördüğü manzara karşısında şoke olur! Turgut'un kaderi bundan sonra yeniden yazılacaktır!

Karadayı 42. bölümden ipuçları:

Karadayı 41. bölümde kilit adam Savcı Turgut (Yaver) nihayet ortaya çıkıyor. Kadaradı 42. bölümü ile daha da hareketlenecek. Karadayı kardeşini mi yoksa Feride'yi mi kurtarmaya çalışacak?

Haberin Alındığı Kaynak URL» gundem.milliyet.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.