Deniz Uğur bitmeyen balayından paylaştı

Deniz Uğur, geçtiğimiz aylarda Erdinç Gülener’le hayatını birleştirmişti. Ünlü oyuncu, son paylaşımında eşiyle yemek yediği bir fotoğraf karesini "Yağmur keyfi" notuyla yayınladı.

MİLLİYET MİLLİYET
Deniz Uğur bitmeyen balayından paylaştı

Deniz Uğur, geçtiğimiz aylarda Gökçeada’da sade bir törenle hayatını meslektaşı Erdinç Gülener ile birleştirmişti. Deniz Uğur ile Erdinç Gülener 2017 yılında Bir Deli Sevda dizisinde birlikte rol almıştı.

Gökçeada’da düzenlenen sade bir tören ile evlenen çift nikâh sonrası sosyal medya hesabından mutlu pozlarını takipçileriyle paylaşmıştı. Oyuncu son paylaşımında eşiyle yemek yediği bir fotoğraf karesini paylaşarak “Yağmur keyfi!” yazdı. Deniz Uğur’un paylaşımına takipçileri, ‘Çok güzelsiniz!’, ‘Aşk dolu bakışlar’ şeklinde yorumlarda bulundular.

DENİZ UĞUR’UN ÇOCUKLARI BÜYÜDÜ
Deniz Uğur, Instagram hesabından çocuklarıyla da fotoğraflarını sık sık paylaşıyor. Uğur’un çocuklarına olan düşkünlüğü takipçilerinden övgü dolu yorumlar alıyor.
Deniz Uğur’un ilk evliliğinden Engin Deniz adında bir oğlu var. Oyuncunun eski haber spikeri Reha Muhtar ile birlikteliğinden ise Mina ve Poyraz adında ikiz çocukları var. Oyuncunun çocuklarının son hali görenleri şaşırttı. Çocukların, annelerinin boyunu geçtiği gözlerden kaçmadı.

 

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER