» » MİLLİYET »

Bozdağ, Suruç'ta AK Parti'lilere yönelik saldırıyı kınadı

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "AK  Parti ve AK Parti'liler, terör örgütlerine, teröristlere ve bunların maşaları  alçaklara, meydanı bırakmadı, bundan sonra da bırakmayacaktır." ifadesini  kullandı.

Bozdağ, Suruç'ta AK Parti'lilere yönelik saldırıyı kınadı

Bozdağ, Suruç ilçesinde AK Parti'lilere yönelik silahlı saldırıya  ilişkin sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan açıklamada bulundu.

AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ve partililere yapılan  saldırıyı şiddetle kınadığını belirten Bozdağ, açıklamasında şunları kaydetti: "İbrahim Halil Yıldız'ın hayatını kaybeden kardeşine ve diğer  yakınlarına Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, sabır, yaralalılara acil  şifalar diliyorum. Şiddet ve kanla demokratik rekabeti kirletenler, demokrat  olamazlar; hak ve özgürlükten dem vuramazlar. AK Parti ve AK Parti'liler, terör örgütlerine, teröristlere ve bunların maşaları alçaklara, meydanı bırakmadı,  bundan sonra da bırakmayacaktır."

 

Haberin Alındığı Kaynak URL» www.milliyet.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.