» » MİLLİYET »

Aslıhan Doğan golü attı: Keşke seni de çağırsaymışız

Aslıhan Doğan Turan, önceki gün fotoğrafına ‘Kezolar bir arada' yazan bir takipçisine kayıtsız kalmadı. Sosyetik güzel, ‘Keşke seni de çağırsaymışız' yanıtıyla takipçisine golünü attı!.

Aslıhan Doğan golü attı: Keşke seni de çağırsaymışız

Sosyal medyada ünlü kadınlara özellikle hemcinsleri tarafından yapılan 'kadına şiddet' niteliğindeki yorumların hedefinde önceki gün ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan vardı.
 
Geçtiğimiz günlerde eşinin düzenlediği partide 33. yaşını kutlayan sosyetik güzeli, Selin İmer, Zeynep Çarmıklı ve Beliz Mercan gibi dostları yalnız bırakmadı.
 
ÇİRKİN SÖZLER!
 
Partiye katılan konuklar, geceden bol bol paylaşım yaptı. Bir takipçi ise Doğan'ın fotoğrafının altına "Kezolar, hep bir arada" diye yorum yaptı. İki ay önce anne olan sosyetik güzel, bu çirkin yoruma "Keşke seni de çağırsaymışız" diye karşılık vererek takipçiye golünü attı.
 
TEPKİSİZ KALMADI
 
Sosyal medyada nadiren paylaşım yapan Aslıhan Turan, kendisini ve arkadaşlarını eleştiren bu yoruma kayıtsız kalmadı.
 
AMAN ARDA GÖRMESİN!
 
Sosyetik güzele hemcinsi tarafından yapılan bu çirkin yorum, "Aman Arda görmesin" dedirtti. (Takvim)
 

Haberin Alındığı Kaynak URL» www.milliyet.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.