» » MİLLİYET »

'Çoban Yıldızı' yeniden Kapadokya'da

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar'ın paylaştığı, FOX'ta yayınlanan 'Çoban Yıldızı' dizisi, hikayenin başladığı yer olan Kapadokya'ya geri döndü.

'Çoban Yıldızı' yeniden Kapadokya'da

Fikret Karakaya'nın (Menderes Samancılar) isteği üzerine Zühre (Selin Şekerci) ve Sırma (Aysun Metiner), Ürgüp'e geri dönerler. Seyit'i (Şükrü Özyıldız) artık göremeyeceğini düşünen Zühre, belli etmemeye çalışsa da çok üzgündür. Hiç beklemediği bir şeyi öğrenen Seyit de ani bir kararla Ürgüp'e gider. Kaderlerinin kesiştiği yere Kapadokya'ya dönen 'Seyit' ve 'Zühre' bu kez tüm engelleri aşıp birlikte olabilecekler mi? 

Uzun bir aradan sonra Ürgüp'e dönen Çoban Yıldızı ekibi, yörenin masalsı atmosferiyle yeniden buluşmaktan hayli memnun. Kış aylarının zorlu şartlarından sonra sıcak ve güneşli havada çekim yapan oyuncular, beklenmedik gelişmelerin art arda yaşanacağı bölüme ilişkin ser verip sır vermediler.

Haberin Alındığı Kaynak URL» www.milliyet.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MİLLİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.