Mert Fırat ve İdil Fırat'ı ailesiyle tanıştırdı

Mert Fırat ve İdil Fırat'ı ailesiyle tanıştırdı 1.resim

Mert Fırat, 2 ay önce aşk yaşamaya başladığı İdil Fırat’la evlilik yolunda ilerliyor. Ünlü oyuncu, sevgilisini ailesiyle tanışması için baba ocağı Antakya’ya götürdü

1 11
Mert Fırat ve İdil Fırat'ı ailesiyle tanıştırdı 2.resim

GEÇTİĞİMİZ sezon başrolünde oynadığı “Ufak Tefek Cinayetler” dizisiyle adından söz ettiren Mert Fırat, şimdilerde ise özel hayatıyla gündemde. Meslektaşı Hande Doğandemir’le ilişkisini birkaç ay önce noktalayan ünlü oyuncunun yalnızlığı kısa sürdü. Mert Fırat, yaklaşık 2 ay önce işadamı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat’la aşk yaşamaya başladı. Bu yeni ilişkiyle birlikte evliliğe de yeşil ışık yakan oyuncu, sevgilisini ailesiyle de tanıştırdı.

2 11
Mert Fırat ve İdil Fırat'ı ailesiyle tanıştırdı 3.resim

AİLE SICAK BAKIYOR

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre geçtiğimiz hafta Mert Fırat’ın kardeşi Can ve dedesiyle bir araya gelen İdil Fırat, dün de onunla baba ocağına gitti. Çift, öğlen saatlerinde Antakya’ya uçtu. Müstakbel gelinleriyle tanışan Mert Fırat’ın ailesinin bu ilişkiye sıcak baktığı, çiftin yakın zamanda nikâh masasına oturabileceği konuşuluyor.

3 11
Mert Fırat ve İdil Fırat'ı ailesiyle tanıştırdı 4.resim

İDİL FIRAT KİMDİR?

Hande Doğandemir ile bir dargın bir barışık ilişkisini bitiren Mert Fırat, sosyetik güzel İdil Fırat ile görüntü vermeye başlamıştı. Mert Fırat ile İdil Fırat'ın evleneceği ortaya çıktı. Mert Fırat'ın yeni sevgilisi İdil Fırat'ın hayatı merak konusu oldu. Peki daha önce de sanat dünyasının tanıdık simalarıyla aşk yaşayan İdil Fırat kimdir?

4 11