» » MEDYATAVA »

Survivor'da bu hafta elemeye kimler kaldı?

Dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasına giren isimler belli oldu.

Survivor'da bu hafta elemeye kimler kaldı?

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler'in karşı karşıya geldiği dokunulmazlık oyunu, Gönüllüler takımı kazandı.

Ünlüler takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Sabriye kazandı. Eleme konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Pınar ile Sabriye'nin ismini verdiği Furkan elemeye kaldı. Veda konseyine kalan Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan'dan en az SMS oyunu alan Survivor'dan elenecek. İşte Survivor'un dokuzuncu haftasında yaşananlar.

Survivor'ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı bu haftaki ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Elemeye konseyine kalacak 2 kişinin belirleneceği dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmaz oyununu ise Sabriye kazandı. Eleme konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Pınar ile Sabriye'nin adını verdiği Furkan Survivor'da elemeye kaldı.

İşte, Survivor yeni bölüm fragmanı;

Haberin Alındığı Kaynak URL»medyatava.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MEDYATAVA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.