» » MEDYATAVA »

Halk TV'nin canlı yayını sosyal medyayı salladı

Halk TV eylemcilerin 'Gezi Parkı direnişini' canlı yayınla ekrana taşıyarak sansürü deldi.

Halk TV'nin canlı yayını sosyal medyayı salladı

Taksim Gezi Parkı'ndaki polis müdahelesini yayınlamayan haber kanallarına karşın Halk TV canlı yayın yaparak seyirciyi ekran başına bağladı.

Twitter'da Halk TV, Digiturk'te yayın yaptığı kanalın numarası'Digiturk 53' ve #halktvhashtagları ile Türkiye'nin gündemine girdi. İşte Twitter'da Halk TV ile ilgili mesajlardan bazıları:
@Akbag_Demet2 saHalk tv gaz maskesiyle yayına devam ediyor. Haber alabildigimiz tek yayın organı şu anda.

‏@asenagunkaya9 dkAyrıca böyle bir günde asıl görevini unutmayan ve canlı yayınlarla halkı bilgilendiren Halk TV'yi de kutlarım.

@eylem_aydogdu11 dkMete Kızık hem müdahale maruz kalıyor hem de Halk tv ye bilgi veriyor helal olsun.

@cute_bellarina12 dkHalk Tv hariç hiç bir kanal yayın vermiyor nerede bu ülkedeki basın özgürlüğü ?

@itiresen41 dkKapatın diğer haber kanallarını #halktv digitürk 53 yeter. Bugün taksimden hbr veremiyorsanız hiç zahmet etmeyin...

@cigdemtoker1 saHalk Tv'nin aktardığı görüntülere, onca kanal nasıl kayıtsız kalabiliyor; anlaşılır, inanılır gibi değil...

@popilitwit2 dkMedya'da sadece Halk TV yayın yapıyor canlı canlı telefon baglantılarıyla olay yerindeler.

@sdkaakkus2 dkHalk tv seyrediyorum Şimdilik Twitter haricinde tek haber kaynağımız

Halktv@zeynogunenc38 dkBu arada HALK TV yi tebrik ediyorum hala canli yayin yapiyor taksimden alkislar onlara!!!!@ozzcevik2 dkIşıkları açtık kapadık açtık kapadık...mahallemi ve Halk tv'yi pek sevdim bugün.

@DemetTuncer3 dkkardeşim şu televizyon ne içindir? beyin yıkıyorsunuz, at gözlüğü taktırıyorsunuz! Nerdeyse iç savaş var sadece Halk Tv canlı yayında!!

@ZTemurlenk2 dkGece yarisi tum kanallar diktatörün halk seslenisini yayinlarken Halk Tv direnişi naklen kesintisiz…

@serhtch50 snGece saat 02:28 itibariyle 350'den fazla tv kanalı gezdim sadece 2 tanesi taksimdeki olayları veriyor. 1- HALK TV 2- ULUSAL TV

@CemreSuBalaban53 snHalk tv canli veriyor surekli izleyin tek canli yayin orasi zaten baska yok yaziklar olsun
@handergin19051 dkYaşanan bu kadar olayı sadece tek bir tv kanalının yayınlaması çok saçma değil mi? "Halk TV" canlı yayınla olayları naklen yayınlıyor.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.medyatava.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MEDYATAVA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.