» » MEDYATAVA »

Dünya Güzellerim başlıyor! İlk durak Hindistan

Çarşamba akşamı ilk bölümüyle Show TV ekranlarında başlıyor.

Dünya Güzellerim başlıyor! İlk durak Hindistan

Yapımcılığını Bloom Medya'nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan'ın üstlendiği, merakla beklenen gezi ve show programı Dünya Güzellerim, Çarşamba akşamı Show TV'de başlıyor.

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy'dan oluşan dev kadronun bir araya geldiği “Dünya Güzellerim” Hindistan Mumbai, Varanasi ve Yeni Delhi, Nepal ve Vietnam'a gidiyor.

Bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayan dev kadro, kimi zaman çok eğlenecek, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecek; ama “ekranlarda eğlenceye yer açın” dedirtecek.

İlk durağı Hindistan olan “Dünya Güzellerim”in merakla beklenen ilk bölümü Çarşamba akşamı 20.00'de Show TV'de başlıyor!

İşte, Dünya Güzellerim ilk bölüm tanıtımı;

Haberin Alındığı Kaynak URL»medyatava.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MEDYATAVA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.