» » MEDYAFARESİ »

Popçu İlyas Yalçıntaş Kalbimdeki Deniz'de

Fox TV'de ekrana gelen Kalbimdeki Deniz sürpriz bir ismi ağırlıyor.

Popçu İlyas Yalçıntaş Kalbimdeki Deniz'de

Pop müziğinin popüler isimlerinden İlyas Yalçıntaş, Fox'da yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi için kamera karşısına geçiyor.

Başrollerini Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Hakan Eratik'in paylaştığı, her Cumartesi Fox'da izleyicisiyle buluşan Kalbindeki Deniz şarkıcı İlyas Yalçıntaş'ı ağırlayacak. İlyas Yalçıntaş bu kez büyük bir sürpriz yaparak Kalbimdeki Deniz dizisinde oyunculuk yapacak.İlerleyen bölümlerde Kalbimdeki Deniz'de göreceğimiz İlyas Yalçıntaş "Klip çekimlerin de alışkın olsak ta dizi ve sinema çok farklı… Daha önce bir sinema filminde kendimi oynamama rağmen çok heyecanlandım. Şimdi ilk kez bir dizi için kamera karşısına geçiyorum. Çok değerli oyuncular var ve Kutsi çok başarılı bir oyuncu, onun da olduğu bir sette olmak benim için ayrı bir güç… Ufak diyaloğu olan bir sahne canlandıracağım, benim için de farklı bir deneyim olacak. Seyirciye sürprizlerimiz var hep beraber ilerleyen günlerde göreceğiz" dedi.

Yapımcılığını Pastel film Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün yaptığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz Mehdiabbas'ın üstlendiği, senaryosunu Funda Çetin'in yazdığı ve proje tasarımını Birsel Çıkıncı'nın yaptığı Kalbimdeki Deniz cumartesi günleri ekrana geliyor.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.medyafaresi.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MEDYAFARESİ internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.