» » MEDYAFARESİ »

HDP'li Altan Tan Saadet Partisi açıklaması: Teklif var, değerlendiriyoruz

HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Saadet Partisi'nden milletvekili adayı olacağı iddiasına ilişkin "Adaylık teklifinde bulundular, değerlendiriyoruz" açıklamasında bulundu.

HDP'li Altan Tan Saadet Partisi açıklaması: Teklif var, değerlendiriyoruz

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu bugün Cumhuriyet gazetesine yaptığı açıklamada Altan Tan'ın kendi listelerinden seçime girebileceğinin işaretini vermişti.

"Teklifi değerlendiriyorum"

Gazete Duvar'dan Hacı Bişkin'in haberine göre, HDP'den tekrar milletvekili adayı olmayacağını açıklayan Altan Tan, Saadet Partisi'nden aday gösterileceği iddialarına ilişkin şunları söyledi:

“Saadet Partisi dindar, muhafazakar Kürtlerin bazılarına adaylık teklifinde bulundu. Bana da adaylık teklifinde bulundular.

Bu teklifi değerlendiriyoruz. Ama daha son nokta konulmuş değil. Diğer arkadaşlarımızla birlikte bunu değerlendiriyoruz.”

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.medyafaresi.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MEDYAFARESİ internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.